Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Turkey Fan !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Herkese Selam
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2016 9:01 pm tarafından Deserted

» FORUM KURALLARI!!!
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:07 pm tarafından Deserted

» Merhaba Arkadaşlar
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:54 pm tarafından Deserted

» acemi emo diyalogları
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:49 pm tarafından irem94

» İnanılmaz Ama Yunuslar
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm tarafından Buulue

» Evin içinde LAMA beslenir mi ? Demeyin
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:42 pm tarafından SuGaR

» Gökçe
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:58 pm tarafından avril fan turkey

» avril fan turkey benn :XX
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:53 pm tarafından avril fan turkey

» Gece Yolcuları
GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:48 pm tarafından Buulue

Anket
Kavak YelleriniSeviyor Musunuz?
 Evet
 Hayır
 Biraz
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
Deserted
GÜNGÖRENDE PATLAMA Vote_lcapGÜNGÖRENDE PATLAMA I_voting_barGÜNGÖRENDE PATLAMA Vote_rcap 
Decode
GÜNGÖRENDE PATLAMA Vote_lcapGÜNGÖRENDE PATLAMA I_voting_barGÜNGÖRENDE PATLAMA Vote_rcap 
Crazy_Danger_Boy
Buulue
eLifavriL
Complicated
EmotionaL'Pnq
avriLmavis
avril_gamze
cheez-whiz
Istatistikler
Toplam 228 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HACER_AYLA

Kullanıcılarımız toplam 13009 mesaj attılar bunda 2883 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Banner<
Image Hosted by ImageShack.us
Link Page
Link
Brush

GÜNGÖRENDE PATLAMA

3 posters
YazarMesaj
eLifavriL
Forumun Avril'i
Forumun Avril'i

Kadın
Ruh Halim : GÜNGÖRENDE PATLAMA Bezgin10xn7
Rütbe : =(
Rep :
GÜNGÖRENDE PATLAMA Left_bar_bleue3 / 1003 / 100GÜNGÖRENDE PATLAMA Right_bar_bleue

GÜNGÖRENDE PATLAMA Empty
MesajKonu: GÜNGÖRENDE PATLAMA   GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 6:26 pm

İstanbul Güngören'de araç trafiğine kapalı cadde üzerinde çöp kutularına yerleştirilen parça tesirli 2 bombanın 10 dakika arayla patlatılması sonucu 17 kişi öldü, 154 kişi de yaralandı.
ArkadaşLar ben güngörende oturuyorm gerçekten bu haberi duyunca büyük bir şok yaşadık. Ben biraz yakınLarımdan duydukLarımı anLatmak istiyorum... Arkdaşım o sırada oLay yerindeymiş iLk patLamada hemen eve kaçmışLar 2. patLamayı duyduktan bir süre sonra uzaktan bakmışLar... O anı hiçbiriniz görmek istemezdiniz..gercekten çok kötüymüş bircok insanın hayatını kaybetmesiyle beraber yaralı sayısıda cok fazla..bircok insanın çeşitli yerleri koppmuş etraf kan gölüne dönmüş..
öLenLerden 4üde daha cocuk..bu acımasız insanLıktan çıkmış kişiLere soruyorm onLarın günahı neydi?? 3 yaşındaki bir kız çocuyLa aLıp veremedikLeri neydi?? ( Şeyma adında 13 yaşındaki bir kızda iLk patLamada annesi babası ve kendisi baLkona cıkmışLar o sırada 2. patLama gerçekLeşmiş ve ne yazıkki kızın kalbine gelmiş bizim cok yakınımızda olan ÖzeL iLgi Hastahanesine kaLdırıLmış ama hayatını kaybetmiş)
Ben haLa oLyın şokundayım.. ertesi gün gidip baktım herşey normaLe dömüştü ama en cok üzüLdüğüm şeyde haLkın buna pek fazLa tepki vermemesiydi.. oLay oLduğu sırada bircok kanaL hiçbirşey oLmamış gibi yayına devam ettiLer..Ama Hrandk dink öLdüğünde ayLarca haberLErde gösteriLmişti..
BazıLarımız resimLeri görmek istemeyebiLir bu nedenle ben siteyi vereceim ve buradan daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. ÖLenLerin aiLeLerine baş sağLığı diLiyoruz. Allah günahLarını affetsin. Allaha şükrediyorumki o an orada değiLdik.. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9527897.asp?m=1

YorumLarınızı bekLiyorum...
Decode
Moderatör
Moderatör

Kadın
Ruh Halim : GÜNGÖRENDE PATLAMA Idaree11qr4
Rütbe : KoleRAp
Rep :
GÜNGÖRENDE PATLAMA Left_bar_bleue80 / 10080 / 100GÜNGÖRENDE PATLAMA Right_bar_bleue

GÜNGÖRENDE PATLAMA Empty
MesajKonu: Geri: GÜNGÖRENDE PATLAMA   GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 6:37 pm

sağol canım ya çok üzüldüm Sad Tşk pylşm içn
eLifavriL
Forumun Avril'i
Forumun Avril'i

Kadın
Rep :
GÜNGÖRENDE PATLAMA Left_bar_bleue3 / 1003 / 100GÜNGÖRENDE PATLAMA Right_bar_bleue

GÜNGÖRENDE PATLAMA Empty
MesajKonu: Geri: GÜNGÖRENDE PATLAMA   GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 6:45 pm

önmLi deiL cnm... sürekLi arkadaşLarLa takıLıp gezdiğimz bir yerdi (trafiğe kapalı cadde) bundan sonra pek gideceğimi zannetmiyorum.. (okuLum orada ama mümkün oLduunca o caddeye gitmemeye caLışcm) Sad
Buulue
Admin
Admin
Buulue

Kadın
Ruh Halim : GÜNGÖRENDE PATLAMA Berbat10ip3
Rep :
GÜNGÖRENDE PATLAMA Left_bar_bleue52 / 10052 / 100GÜNGÖRENDE PATLAMA Right_bar_bleue

GÜNGÖRENDE PATLAMA Empty
MesajKonu: Geri: GÜNGÖRENDE PATLAMA   GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 12:38 pm

efd yhaa bhendee acayip üzüLdümmm SadSadSad
eLifavriL
Forumun Avril'i
Forumun Avril'i

Kadın
Rep :

GÜNGÖRENDE PATLAMA Empty
MesajKonu: Geri: GÜNGÖRENDE PATLAMA   GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 4:05 pm

Bende üzüLdm cnmda kimsenin umrunda deiL zaten unutuLdu biLe..!!!
kiLit!!
Decode
Moderatör
Moderatör

Kadın
Ruh Halim : GÜNGÖRENDE PATLAMA Idaree11qr4
Rütbe : KoleRAp
Rep :
GÜNGÖRENDE PATLAMA Left_bar_bleue80 / 10080 / 100GÜNGÖRENDE PATLAMA Right_bar_bleue

GÜNGÖRENDE PATLAMA Empty
MesajKonu: Geri: GÜNGÖRENDE PATLAMA   GÜNGÖRENDE PATLAMA Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 10:59 pm

konuyu kim kilitledi Mad

GÜNGÖRENDE PATLAMA
1 sayfadaki 1 sayfası