Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Turkey Fan !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Herkese Selam
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2016 9:01 pm tarafından Deserted

» FORUM KURALLARI!!!
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:07 pm tarafından Deserted

» Merhaba Arkadaşlar
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:54 pm tarafından Deserted

» acemi emo diyalogları
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:49 pm tarafından irem94

» İnanılmaz Ama Yunuslar
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm tarafından Buulue

» Evin içinde LAMA beslenir mi ? Demeyin
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:42 pm tarafından SuGaR

» Gökçe
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:58 pm tarafından avril fan turkey

» avril fan turkey benn :XX
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:53 pm tarafından avril fan turkey

» Gece Yolcuları
ünlülerin cep voicleri Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:48 pm tarafından Buulue

Anket
Kavak YelleriniSeviyor Musunuz?
 Evet
 Hayır
 Biraz
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
Deserted
ünlülerin cep voicleri Vote_lcapünlülerin cep voicleri I_voting_barünlülerin cep voicleri Vote_rcap 
Decode
ünlülerin cep voicleri Vote_lcapünlülerin cep voicleri I_voting_barünlülerin cep voicleri Vote_rcap 
Crazy_Danger_Boy
Buulue
eLifavriL
Complicated
EmotionaL'Pnq
avriLmavis
avril_gamze
cheez-whiz
Istatistikler
Toplam 228 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HACER_AYLA

Kullanıcılarımız toplam 13009 mesaj attılar bunda 2883 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Banner<
Image Hosted by ImageShack.us
Link Page
Link
Brush

ünlülerin cep voicleri

2 posters
YazarMesaj
Crazy_Danger_Boy
Forumun Avril'i
Forumun Avril'i
Crazy_Danger_Boy

Erkek
Ruh Halim : ünlülerin cep voicleri Centil10hb9
Rep :
ünlülerin cep voicleri Left_bar_bleue3 / 1003 / 100ünlülerin cep voicleri Right_bar_bleue

ünlülerin cep voicleri Empty
MesajKonu: ünlülerin cep voicleri   ünlülerin cep voicleri Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:52 pm

ALAATTİN CAKICI: Alooo, yanlış numara çevirdin aslanım.Bize yanlış olmaz.Fıtık etmeyin lan beni!...Hadi maşş...

KAMER GENC: Kapsadığınız numara arama alanı dışındadır.Yok.Olmadı.Yani aradığınız alan kapsama numarası dışındadır.Yok buda değil.Kapsama numarası.Eeeh..Ben bahça sulamaya gidiyorum ya.Aradığınız yönde tüm çiçekler sulanmaktadır, işte o kadar.

MUSTAFA DENİZLİ: Aradığınız numara yanlış diyorsam yanlıstır.Bana ne medyanın ne dediğinden kardeşim.Kafamı bozmayın sadece Fenerbahçe arayanları bağlarım işte o kadar.

MUSTAFA TOPALOGLU: Aradığınız numara sistemimizde yer almamaktadır.Hatta güneş sistemiizde bile yer yer almamaktadır.Hasta mısınız kardeşim?..

BANU ALKAN: Şu anda tüm hatlarımız doludur.Benim hatlarım ise dolgundur.Bu arada hazır beni dinleyen birini bulmuşken.... Neremiiiiii.... neremiiiiiii.. Kapamasana Heyyy..

NURİŞ KARDEŞLER:Aramakta olduğunuz kişinin telefonu meşguldur.Ama isterseniz biz hemen bir-iki eleman yollayıp bu meşguliyet durumunu ortadan kaldıralım.Onu kontur manyağı yapalım.Bu arada Aloooooo boyalı saçlım bittin olm sen.

AYKUT IŞIKLAR:Aradığınız numara şu anda kapalıdır.Telefonun sahibi çıtır manken Nalan'ı götürmektedir.Yani alenen sizi boynuzlamaktadır.Kapsama alanı dışındasınız haberiniz olsun.

EMEL YILDIRIM: Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor.Aradığınız kişi güzel bir kızsa siz birde ERdal'ın telefonunu arayın.Mutlaka onun yanındadır.

SELÇUK PARSADAN: Aradığınız numra yanlıştır.İlk görüş günü gelince siz numara nasıl olurmuş gösteriyim.Bende daha ne numaralar var.Bu arada Tansu'ya söleyin paşanın selamı var.

HAKAN ŞÜKÜR:Eksik rakam çevirdiniz.Bu numaralar jiplerimin plakalarına bile yetmes.Elin oğlu genetik şifre çözüyor, siz daha bir numara çeviremiyorusunuz.Vatan hainleri!

DEMİREL: Eksik rakam çevirdiniz.Binaenaleyh telaşa mahal yoktur.Devlet böyüktür.Tuşlar basmakla aşınmaz.Demokraside çare tükenmez.2 tuşu basmıyorsa 1'e 2 kere basmakta fayda vardır.

IBRAHIM TATLISES: Aradığınız kıroya şu an ulaşılmıyr.Ben de ariyem ariyem bir türlü ulaşamiyem.Şaphiii....The number you've dialed cannot be reached at the moment.Ne dedim lan ben?

SERGEN: Aradığınız numra yanlıştır.Ben sizin yerinizde olsam 2yi son ayakta tek geçerdim.Numarayı Mustafa hocadan aldıysanız çağ dışıdır.

BÜLENT ERSOYünya güzeliiiii dinleyici hasbihal etmek arzu ettiğiniz müstesna insana şu anda ulaşılamıyor efendim.Seyyar telefonnun kapalı ya da kapsama alanı dışında olması kuvvetle muhtemeldir.Cenab-ı hak'ın izniyle bir müddet sonra tekrar deniyiniz.İnşaalaaaaaah... düşürürsünüz.

ALPAY:Aradığınız numra yanlıştır.Ulan daha bi numrayı çeviremiyosunuz sonra da yumruk attım dıye bana laf atıyorsunuz.Zaten Fadıl abim kaçmış kafam bozuk gelmemeyim oraya kodum mu oturtuturum.

REHA MUHTAR: Aradıpınız kişiye ulaşılamıyor efendim.Bu kişiye neden ulaşılamıyor.Ulaşmıyorsa niye arıyorsunuz.Kapsama alanı kapsamaya başladığı anda siz orda mıydınız.Çocukken telefonu düşürdüğünüz oldu mu.Bu yüzden dayak yediniz mi.İyi akşamlar Türkiye her nereden arıyor yada aranıyorsanız.

M.ALİ ERBİL: Enee aradığınız kişi kapsama alanı dışında belkide Çanakkale'dedir.Orada değilse Kıbrıs 'tadır.a zamparalıktadır yada kumar oynuyordur.Biraz bekleyip tekrar arayın parmaktan sonra.

MEHMET ALİ AĞCA:La şantemi kantereeee...Ulan memleketten gittik.Gittik gideli neler çıkmış be.Hapishane bile cep telefon dolu.Aradığınız numaranın ne olduğunu bilmiyorum.Bekir Çelik'in ölümüyle birlikte bütün sırlar gitti.Odamda bir kara Fatima gördüm az önce.Acele onun sırrını öğrenmem lazım.Şimdi telefono kapatın ve beni yanlız bırakın.
Decode
Moderatör
Moderatör

Kadın
Ruh Halim : ünlülerin cep voicleri Idaree11qr4
Rütbe : KoleRAp
Rep :
ünlülerin cep voicleri Left_bar_bleue80 / 10080 / 100ünlülerin cep voicleri Right_bar_bleue

ünlülerin cep voicleri Empty
MesajKonu: Geri: ünlülerin cep voicleri   ünlülerin cep voicleri Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:53 pm

MUSTAFA TOPALOGLU: Aradığınız numara sistemimizde yer almamaktadır.Hatta güneş sistemiizde bile yer yer almamaktadır.Hasta mısınız kardeşim?..

Tşk Very Happy Razz

ünlülerin cep voicleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-