Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Turkey Fan !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Herkese Selam
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2016 9:01 pm tarafından Deserted

» FORUM KURALLARI!!!
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:07 pm tarafından Deserted

» Merhaba Arkadaşlar
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:54 pm tarafından Deserted

» acemi emo diyalogları
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:49 pm tarafından irem94

» İnanılmaz Ama Yunuslar
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm tarafından Buulue

» Evin içinde LAMA beslenir mi ? Demeyin
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:42 pm tarafından SuGaR

» Gökçe
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:58 pm tarafından avril fan turkey

» avril fan turkey benn :XX
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:53 pm tarafından avril fan turkey

» Gece Yolcuları
Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:48 pm tarafından Buulue

Anket
Kavak YelleriniSeviyor Musunuz?
 Evet
 Hayır
 Biraz
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
Deserted
Güzellik Yarışmasından İnciler Vote_lcapGüzellik Yarışmasından İnciler I_voting_barGüzellik Yarışmasından İnciler Vote_rcap 
Decode
Güzellik Yarışmasından İnciler Vote_lcapGüzellik Yarışmasından İnciler I_voting_barGüzellik Yarışmasından İnciler Vote_rcap 
Crazy_Danger_Boy
Buulue
eLifavriL
Complicated
EmotionaL'Pnq
avriLmavis
avril_gamze
cheez-whiz
Istatistikler
Toplam 228 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HACER_AYLA

Kullanıcılarımız toplam 13009 mesaj attılar bunda 2883 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Banner<
Image Hosted by ImageShack.us
Link Page
Link
Brush

Güzellik Yarışmasından İnciler

2 posters
YazarMesaj
Crazy_Danger_Boy
Forumun Avril'i
Forumun Avril'i
Crazy_Danger_Boy

Erkek
Ruh Halim : Güzellik Yarışmasından İnciler Centil10hb9
Rep :
Güzellik Yarışmasından İnciler Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Güzellik Yarışmasından İnciler Right_bar_bleue

Güzellik Yarışmasından İnciler Empty
MesajKonu: Güzellik Yarışmasından İnciler   Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:54 pm

- Evet Gamze, yarismaya izmir'den katiliyorsun peki etiyopya'daki aclar icin ne yapmak isterdin elinde imkanlar olsa ?
- Eee seeyyy kikiri ehh yani cok uzuluyorum onlar icin ayyhh gercekten herkes yardim etmeli onlara cok uzuluyorum ayric....
- Evet gamze'ye bu duygu yuklu mesaji icin cok buyuk alkis istiyorum

- Evet pınaaaar ıssız adaya düşsen yanına alacağın üç şey nedir?
- Eeoeee mayom, tacım, bi de asam

- Ece, elinde uc sey olsa dusmek isteyecegin ada nedir
- Sevdigim, unesco baskani.. .. .. bi dakka yanliz anlamadim

- Pınar hayatında vazgeçemeyeceğin bir şeyi tek kelime ile özetlemen gerekeirse ne derdin?
- Esmer...
- Sanırım bu yeterince açık öyle değil mi sevgili seyirciler ah hah ha

- Melis gerçek aşka inanıyor musun?
- Evet can-ı gönülden inanıyorum.. yani bence herkes birbirini sevse ne güzel olur bunu diyorum ben.
- Bravo... Çok güzel bir mesaj da verdi bizlere melis.. alkışlıyoruz

- Peki Gülin ülkemizde son yıllarda yaşanan seni en derinden etkileyen olay nedir?
- Tarkan ın avrupa çapında bir star olması
- Sanırım bu da yeterince açık öyle değil mi sevgili seyirciler ah hah ha :ehmm:
- Ayşe en sevdiğin yemek nedir?
- Portakallı ördek ve hoze kutinyo çorbasına bayılırım.. sağolsun jüri üyeleriyle
dü...
- Öhöms... demin etiyopya falan hani...?
- A tabi unutmuşum.. onları düşünmekten yediğimden tad alamadım, boğazımdan geçmedi vallahi dün gece
- Bu ince düşüncesinden dolayı ayşe yi alkışlıyoruzzz

- Evet şimdi Eda kutumuzdan sorunu çekiyorsun?
- Türkiye çöl olmasın diye cevap vericeğim soruyu mu çekicem? aaa ama yok o burda?
- Eeeeeööö çok şakacısın eda! alkış alkış!
- Ama bulamıyorum?

Bu yarismayi sen diil de baska bi arkadasin kazanirsa ne hissedersin?
- Aaaaaa cok mutlu olurum tabii kiiiiii, biz kampta cok guzel gunler gecirdik, cok sey paylastik, gerci benden baska hepsinin seluliti neyin var ama, ku$ bocek..

- Evet Sevgi sıra geldik son sorumuz asla vazgeçemeyeceğin bir şey var mı hayatta?
- Var.
- Ve o nedir?
- Ihmmhihihihihi
- Anlıyorum.o "şey" için "büyük bir alkışa ne dersiniz?
Decode
Moderatör
Moderatör

Kadın
Ruh Halim : Güzellik Yarışmasından İnciler Idaree11qr4
Rütbe : KoleRAp
Rep :
Güzellik Yarışmasından İnciler Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Güzellik Yarışmasından İnciler Right_bar_bleue

Güzellik Yarışmasından İnciler Empty
MesajKonu: Geri: Güzellik Yarışmasından İnciler   Güzellik Yarışmasından İnciler Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:56 pm

- Pınar hayatında vazgeçemeyeceğin bir şeyi tek kelime ile özetlemen gerekeirse ne derdin?
- Esmer...
- Sanırım bu yeterince açık öyle değil mi sevgili seyirciler ah hah ha

Very Happy Very Happy sağoll ya

Güzellik Yarışmasından İnciler
1 sayfadaki 1 sayfası