Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Turkey Fan !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Herkese Selam
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2016 9:01 pm tarafından Deserted

» FORUM KURALLARI!!!
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:07 pm tarafından Deserted

» Merhaba Arkadaşlar
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:54 pm tarafından Deserted

» acemi emo diyalogları
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:49 pm tarafından irem94

» İnanılmaz Ama Yunuslar
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm tarafından Buulue

» Evin içinde LAMA beslenir mi ? Demeyin
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:42 pm tarafından SuGaR

» Gökçe
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:58 pm tarafından avril fan turkey

» avril fan turkey benn :XX
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:53 pm tarafından avril fan turkey

» Gece Yolcuları
Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:48 pm tarafından Buulue

Anket
Kavak YelleriniSeviyor Musunuz?
 Evet
 Hayır
 Biraz
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
Deserted
Karizmayı dağıtanlar xD Vote_lcapKarizmayı dağıtanlar xD I_voting_barKarizmayı dağıtanlar xD Vote_rcap 
Decode
Karizmayı dağıtanlar xD Vote_lcapKarizmayı dağıtanlar xD I_voting_barKarizmayı dağıtanlar xD Vote_rcap 
Crazy_Danger_Boy
Buulue
eLifavriL
Complicated
EmotionaL'Pnq
avriLmavis
avril_gamze
cheez-whiz
Istatistikler
Toplam 228 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HACER_AYLA

Kullanıcılarımız toplam 13009 mesaj attılar bunda 2883 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Banner<
Image Hosted by ImageShack.us
Link Page
Link
Brush

Karizmayı dağıtanlar xD

2 posters
YazarMesaj
Crazy_Danger_Boy
Forumun Avril'i
Forumun Avril'i
Crazy_Danger_Boy

Erkek
Ruh Halim : Karizmayı dağıtanlar xD Centil10hb9
Rep :
Karizmayı dağıtanlar xD Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Karizmayı dağıtanlar xD Right_bar_bleue

Karizmayı dağıtanlar xD Empty
MesajKonu: Karizmayı dağıtanlar xD   Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 5:56 pm

Karizmayı Dağıtanlar
Arkadaşlarla yemek yiyecektik. Lokantaya gittiğimde henüz kimse yoktu.. Bir süre sonra kalabalık bir grup halinde geldiler. Öpme faslında o sırada sipariş almak üzere bekleyen garsonu da öpmüştüm! Tabii kahkaha tufanı kopmuştu. İşte o an benim bittiğim andı.

Gece otobüsle İstanbul'dan İzmir'e gidiyordum. Yanımda oturan da benim gibi iri kıyım olunca komple vücut teması oldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde, ikimiz de uyumuşken, yanımdaki yolcu birden sıçradı. Karımdan alışık olduğum için, 'Geçti bitanem. Ben yanındayım, yok bir şey' deyiverdim! Adam gözlerini aralayıp dehşetle bana bakmıştı. İşte o an benim bittiğim andı.

Üniversite yıllarım. Kulak rahatsızlığımdan dolayı hastaneye gitmiştim. Doktor muayene esnasında rahat olmam için benimle sohbete başladı. 'Ögrenci misin?' 'Evet.' 'Hangi üniversite?' 'Uludağ.' 'Ben de oradan mezun oldum. Hangi bölümde okuyorsun?' 'İşletme' dedim ve bombayı patlattım: 'Siz hangi bölümden mezun oldunuz?' 'Sence?' İşte o an benim bittiğim andı.

Sabah ofiste telefonla konuşuyordum. Telefonu omuzumla başımın arasına sıkıştırmıştım. Elimin birinde cep telefonu, diğerinde poğaça vardı. Cep telefonumu şarj etmek isterken şarj aletinin ucunu birden poğaçaya soktum! Gören oldu mu diye kafam? çevirince de müdürümle göz göze geldim. Sırıtıyordu. İşte o an benim bittiğim andı.

Lise 1. sınıftaydım. Kimya dersinde "Isınan maddeler genleşir" konusunu anlatan hocamız, 'Örneğin pirinç' deyince atladım: 'Haklısınız hocam yaa! 2 bardak pirinci ısıtinca koca bir tencere pirinç pilavı oluyor.' Hoca, 'Oğlum bu yemeklik pirinç değil, metal olan pirinç' deyince bütün sınıf gülmekten yerlere yatmıştı. İşte o an benim bittiğim andı.

Eve gitmek üzere Bakirköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp, 'Bir Monte Carlo' dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp, 'Abi bu Bakirköy'e gider' diye cevap verdi! İşte o an benim bittiğim andı.
Buulue
Admin
Admin
Buulue

Kadın
Ruh Halim : Karizmayı dağıtanlar xD Berbat10ip3
Rep :
Karizmayı dağıtanlar xD Left_bar_bleue52 / 10052 / 100Karizmayı dağıtanlar xD Right_bar_bleue

Karizmayı dağıtanlar xD Empty
MesajKonu: Geri: Karizmayı dağıtanlar xD   Karizmayı dağıtanlar xD Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 12:51 am

ahah süper =) sagol

Karizmayı dağıtanlar xD
1 sayfadaki 1 sayfası