Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Turkey Fan !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Herkese Selam
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2016 9:01 pm tarafından Deserted

» FORUM KURALLARI!!!
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:07 pm tarafından Deserted

» Merhaba Arkadaşlar
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:54 pm tarafından Deserted

» acemi emo diyalogları
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:49 pm tarafından irem94

» İnanılmaz Ama Yunuslar
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm tarafından Buulue

» Evin içinde LAMA beslenir mi ? Demeyin
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:42 pm tarafından SuGaR

» Gökçe
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:58 pm tarafından avril fan turkey

» avril fan turkey benn :XX
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:53 pm tarafından avril fan turkey

» Gece Yolcuları
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:48 pm tarafından Buulue

Anket
Kavak YelleriniSeviyor Musunuz?
 Evet
 Hayır
 Biraz
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
Deserted
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Vote_lcapsüper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim I_voting_barsüper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Vote_rcap 
Decode
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Vote_lcapsüper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim I_voting_barsüper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Vote_rcap 
Crazy_Danger_Boy
Buulue
eLifavriL
Complicated
EmotionaL'Pnq
avriLmavis
avril_gamze
cheez-whiz
Istatistikler
Toplam 228 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HACER_AYLA

Kullanıcılarımız toplam 13009 mesaj attılar bunda 2883 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Banner<
Image Hosted by ImageShack.us
Link Page
Link
Brush

süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim

YazarMesaj
Crazy_Danger_Boy
Forumun Avril'i
Forumun Avril'i
Crazy_Danger_Boy

Erkek
Ruh Halim : süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Centil10hb9
Rep :
süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Left_bar_bleue3 / 1003 / 100süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Right_bar_bleue

süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Empty
MesajKonu: süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim   süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 5:59 pm

Kristalleşmiş anılarım,dün yine sen uyurken ben seni düşündüm.Resmini çıkarmıştım yerinden böylece daha az hatırlayacaktım seni.O bile kar etmedi,resmini çıkarmakla hayatımdan çıkamayacağını anladım madem durum bu bari resmine rahatça bakayım diye ait olduğu yere geri koydum,yüreğimi de arasına sıkıştırdım. Kımız sarhoşluğunda aklımda dudakların... Utangaç gülüşün... Sessizce öpüşün... Neden uzaksın şimdi yokluğunda arıyorum kendimi.Şu an üzerinde ne var,akşam yemekte ne yedin ki,şimdi rüyada mısın? Sen uyurken ben yine senin deryana daldım,unuttum uykuyu deryanın seyrine daldım.Sabah işe geç kalacağım geliyor aklıma yine de yatamıyorum ben bunu sana 04.14’de yazıyorum.

İlk tanışmamızı andım arkadaşım sana benim iyi fala baktığım yalanını söylemiş sonra beni arayıp seninle ilgili bilgileri verdi,”yazıktır kandırmayın kızı” dedim ama “beni yalancı mı çıkaracaksın?” dedi.Can arkadaşımdı kıramadım,yanınıza geldiğimde işte süper fala bakan arkadaşım diye beni sana tanıttıklarında çok utandım ama belli etmedim. Sen de suçlusun niye falına bakmam için o kadar ısrar ettin? Yok ben bilmem arkadaşlar sana şaka yapmış ben anlamam dedim yine de “lütfen” dedin.Nereden bilirim ki ben gelmeden sana “o mutlaka fala bakmayı bilmem ,anlamam bu işlerden hatta inanmam diyecektir,herkesin falına bakmaz o,eğer “lütfen” diyerek ısrar edersen dayanamaz”dediklerini... Çılgınsın sen duru ruhun gibi,çok ısrar ettin be bebeğim kıramadım seni.Başladım arkadaşımın bana önceden seninle ilgili söylediklerini sıralamaya,nasıl da şaşırttım seni...

Eee bu kadar fal yeter dedim ama sen yine bana “lütfen” dedin.Deme bana şöyle kaç kere dedim.Alatop kıvamındaki elinle elimi sarmaladın ve bana arka arkaya “lütfen lütfen lütfen” dedin.Benden günah gitti bunu sen istedin.

Hakkında bildiklerim bitti ama “lütfen” dedin bir kere,ne diyeceğimi de bilmeden başladım sana hikaye yazmaya meraklı meraklı nasıl da dinledin bebeğim.Sen aktıkça gözlerime ben hikayeyi uzattım,sen bana böyle baktıkça ben daha ne hikayeler yazarım...

Fincanının falına baktım,fincan tabağının falına baktım,bitecek sandım fincanın üzerine konduğu masanın falına da bakacak değilim ya! Bakacak bir şey kalmadı hala neden “lütfen” diyerek beni deli ediyorsun bebeğim. Ben zaten masa örtüsü falını da bilmiyorum.

süper yazı arkadaşlar ben cok begendim paylasmak istedim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-