Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Turkey Fan !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Herkese Selam
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2016 9:01 pm tarafından Deserted

» FORUM KURALLARI!!!
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:07 pm tarafından Deserted

» Merhaba Arkadaşlar
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:54 pm tarafından Deserted

» acemi emo diyalogları
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:49 pm tarafından irem94

» İnanılmaz Ama Yunuslar
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm tarafından Buulue

» Evin içinde LAMA beslenir mi ? Demeyin
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:42 pm tarafından SuGaR

» Gökçe
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:58 pm tarafından avril fan turkey

» avril fan turkey benn :XX
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:53 pm tarafından avril fan turkey

» Gece Yolcuları
HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:48 pm tarafından Buulue

Anket
Kavak YelleriniSeviyor Musunuz?
 Evet
 Hayır
 Biraz
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
Deserted
HILARY DUFF FAN CLUB Vote_lcapHILARY DUFF FAN CLUB I_voting_barHILARY DUFF FAN CLUB Vote_rcap 
Decode
HILARY DUFF FAN CLUB Vote_lcapHILARY DUFF FAN CLUB I_voting_barHILARY DUFF FAN CLUB Vote_rcap 
Crazy_Danger_Boy
Buulue
eLifavriL
Complicated
EmotionaL'Pnq
avriLmavis
avril_gamze
cheez-whiz
Istatistikler
Toplam 228 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HACER_AYLA

Kullanıcılarımız toplam 13009 mesaj attılar bunda 2883 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Banner<
Image Hosted by ImageShack.us
Link Page
Link
Brush

HILARY DUFF FAN CLUB

4 posters
YazarMesaj
3!lqE
***...AvriL Hayranı..***
***...AvriL Hayranı..***
3!lqE

Rep :
HILARY DUFF FAN CLUB Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HILARY DUFF FAN CLUB Right_bar_bleue

HILARY DUFF FAN CLUB Empty
MesajKonu: HILARY DUFF FAN CLUB   HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 1:00 pm

arkidaşLar çok sewdiim için böLe bir fan club açmaya karar verdim!!

Hilary Erhard Duff (d. 28 Eylül 1987, Houston, Teksas), ABD'li sinema oyuncusu ve şarkıcı, ülkesi dışında da tanınan bir popüler kültür ikonu.

Hilary Duff, Lizzie McGuire adlı televizyon dizisiyle ün sağladı. Bu dizide aldığı başrol sayesinde yapımcıların dikkatini çekti ve ardından birçok filmde rol aldı. Bu filmlerin başında, Lizzie McGuire (2003), Bir Külkedisi Masalı (2004), Cheaper by the Dozen (2003) gelmektedir. Bu işlerden 2005 yılında yaklaşık 15 milyon $ kazandı. [1]

Duff, kariyerini sinema ve televizyonla sınırlamadı ve pop müzik alanında da çalışmaya başladı. 3 adet RIAA sertifikalı platin albüm çıkardı ve bu albümler dünya çapında 13 milyondan fazla satıldı[2]. Ayrıca, bir giyim mağazası zinciri ve With Love... Hilary Duff adlı bir parfüm markası ile iş dünyasına da girdi.

Duff'ın 2007 yılında, aksiyon türünde War, Inc. ve 2008 yılında da animasyon türünde Foodfight! adlı filmlerinin vizyona girmesi beklenmektedir.[3] Yine 2007 yılının Nisan ayında, Dignity adlı Hilary Duff albümü çıkmıştır.Bu albüm Nisan 2007 itibariyle 840 bin kopyadan fazla satmıştır.Albümün ayrıca altın RIAA sertifikası da vardır.

HILARY DUFF FAN CLUB Hilary-Duff-NY-candids-2
HILARY DUFF FAN CLUB Hilary-Duff-sexy-in-Maxim-Magazine
HILARY DUFF FAN CLUB Hilary-Duff-sexy-in-Maxim-Magazine-2
HILARY DUFF FAN CLUB Hilary-Duff-Screening-of-War_Inc

ÜYELER
1-admin.avril
2-Avrilmanyax
Deserted
Admin
Admin
Deserted

Kadın
Ruh Halim : HILARY DUFF FAN CLUB Keyifl10vg7
Rütbe : Deserted (L)
Rep :
HILARY DUFF FAN CLUB Left_bar_bleue90 / 10090 / 100HILARY DUFF FAN CLUB Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: HILARY DUFF FAN CLUB   HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 8:22 pm

Hmm...
sağoLasın canım beni de ekLe bakaLım pek sevmiyorum ama ekLe sen yinede =)
https://avril-lavigne.forumburkina.com
avrilmanyax
!!!...AvriL Aşığı..!!!
!!!...AvriL Aşığı..!!!
avrilmanyax

Rep :
HILARY DUFF FAN CLUB Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HILARY DUFF FAN CLUB Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: HILARY DUFF FAN CLUB   HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 10:23 pm

bende katıLıyorum!!
punk_rock_bahar
...Geçerken Uğradım...
...Geçerken Uğradım...
punk_rock_bahar

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: HILARY DUFF FAN CLUB   HILARY DUFF FAN CLUB Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 10:53 am

bende katılıyorum

HILARY DUFF FAN CLUB
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» emo qirLs fan cLub
» Jonas Brothers fan club
» avril ve hilary
» H.I.M. Fan Club