Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Turkey Fan !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Herkese Selam
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2016 9:01 pm tarafından Deserted

» FORUM KURALLARI!!!
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:07 pm tarafından Deserted

» Merhaba Arkadaşlar
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:54 pm tarafından Deserted

» acemi emo diyalogları
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:49 pm tarafından irem94

» İnanılmaz Ama Yunuslar
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm tarafından Buulue

» Evin içinde LAMA beslenir mi ? Demeyin
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:42 pm tarafından SuGaR

» Gökçe
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:58 pm tarafından avril fan turkey

» avril fan turkey benn :XX
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:53 pm tarafından avril fan turkey

» Gece Yolcuları
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:48 pm tarafından Buulue

Anket
Kavak YelleriniSeviyor Musunuz?
 Evet
 Hayır
 Biraz
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
Deserted
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Vote_lcapSahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake I_voting_barSahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Vote_rcap 
Decode
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Vote_lcapSahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake I_voting_barSahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Vote_rcap 
Crazy_Danger_Boy
Buulue
eLifavriL
Complicated
EmotionaL'Pnq
avriLmavis
avril_gamze
cheez-whiz
Istatistikler
Toplam 228 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HACER_AYLA

Kullanıcılarımız toplam 13009 mesaj attılar bunda 2883 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Banner<
Image Hosted by ImageShack.us
Link Page
Link
Brush

Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake

5 posters
YazarMesaj
goodboys
...Geçerken Uğradım...
...Geçerken Uğradım...
goodboys

Erkek
Rep :
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Right_bar_bleue

Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Empty
MesajKonu: Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake   Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 7:20 pm

Justin Timberlake'in Hayatıyla İlgili Herşey Burada!

Madonna'nın yeni albümü 'Hard Candy' de ünlü yıldızla '4 Minutes' adlı şarkıda yaptığı düetle beğeni kazanan Justin Timberlake, Hollywood'un en çok sevilen yıldızlarından...

Jessica Biel'le yaşadığı aşkla gündemde olan Justin Timberlake annesinden hala çekindiğini belirtti ve ekledi: "Yetişkin de olsam, annemden hala korkarım..."

Müzik kariyerinde gösterdiği başarıyı sinema dünyasında da göstermek isteyen ünlü şarkıcı, kızlardan oluşan geniş bir hayran kitlesine sahip olsa da kendi evinde küçük bir çocuk gibi...

27 yaşında olmasına rağmen annesi Lynn Harless'tan çekindiğini itiraf eden Timberlake, "Annem hayatımdaki en yakın arkadaşım. İkimiz de birbirimizle çok yakından ilgileniyoruz" diye konuşuyor. İşte yakışıklı şarkıcının ağzından hayatına dair samimi itiraflar...

Müzikten hiçbir zaman vazgeçmem, benim asıl mesleğim şarkıcılık ama yeni filmim 'The Love Guru' da dokuzuncu filmim olacak.

Bu da sinemada da bir yerlere geldiğimi gösteriyor. Hem müzik hem de sinema da birçok başarıya imza atmak istiyorum.

Çok fazla çalıştığımı düşünmüyorum. Hayranlarım beni ne zaman görseler, "Kendini yorma" diyorlar.

Hiçbir şeyden korkmuyorum, yapabildiğimi düşündüğüm her işe elimi atarım. Tek çekindiğim şey kesinlikle annem!

Madonna ile birlikte şarkı söylemek harika bir duyguydu.

'Patron gibi miydi?' diye sorarsanız evet tüm kontrolümü ona teslim etmiştim.

Benim için ideal kadın Jessica Biel.

Onunla ne kadar mutlu olduğumu söylememe gerek bile yok zaten mutluluğum yüzümden anlaşılıyor...

Yaşım ne olursa olsun annemle aramdaki diyalog hiç değişmedi. Birbirimizin en iyi arkadaşıyız ve annem benim hayatımdaki en değerli kadın.

Annem bana bir şeyi ne kadar çok yapmak istersem o işte o kadar çok başarılı olacağımı söyler durur.
Buulue
Admin
Admin
Buulue

Kadın
Ruh Halim : Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Berbat10ip3
Rep :
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Left_bar_bleue52 / 10052 / 100Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake   Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:54 am

saqoL cnm
Decode
Moderatör
Moderatör

Kadın
Ruh Halim : Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Idaree11qr4
Rütbe : KoleRAp
Rep :
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake   Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 12:09 pm

hc svmem Very Happy sağol Wink
eLifavriL
Forumun Avril'i
Forumun Avril'i

Kadın
Ruh Halim : Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Bezgin10xn7
Rütbe : =(
Rep :
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake   Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 7:59 pm

tşk cnm
CemRe399
***...AvriL Hayranı..***
***...AvriL Hayranı..***
CemRe399

Kadın
Rep :
Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake   Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 5:57 pm

necL-a-vriL demiş ki:
hc svmem Very Happy sağol Wink

Sahnenin Parlayan Yıldızı Justin Tİmberlake
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» justin ve britney
» Britney & Madonna & Justin