Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Avril Lavigne Fanlarının Buluşma Yeri

Forumumuzdan Daha İyi Yararlankam İçin Giriş Yapın veya Üye Olun !

avril-lavigne.nice-forum.com (:
ailesine katılın =)
Avril Lavigne Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Turkey Fan !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Herkese Selam
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2016 9:01 pm tarafından Deserted

» FORUM KURALLARI!!!
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 7:07 pm tarafından Deserted

» Merhaba Arkadaşlar
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:54 pm tarafından Deserted

» acemi emo diyalogları
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:49 pm tarafından irem94

» İnanılmaz Ama Yunuslar
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm tarafından Buulue

» Evin içinde LAMA beslenir mi ? Demeyin
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:42 pm tarafından SuGaR

» Gökçe
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:58 pm tarafından avril fan turkey

» avril fan turkey benn :XX
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 5:53 pm tarafından avril fan turkey

» Gece Yolcuları
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:48 pm tarafından Buulue

Anket
Kavak YelleriniSeviyor Musunuz?
 Evet
 Hayır
 Biraz
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
Deserted
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Vote_lcapÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım I_voting_barÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Vote_rcap 
Decode
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Vote_lcapÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım I_voting_barÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Vote_rcap 
Crazy_Danger_Boy
Buulue
eLifavriL
Complicated
EmotionaL'Pnq
avriLmavis
avril_gamze
cheez-whiz
Istatistikler
Toplam 228 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HACER_AYLA

Kullanıcılarımız toplam 13009 mesaj attılar bunda 2883 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Banner<
Image Hosted by ImageShack.us
Link Page
Link
Brush

ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım

4 posters
YazarMesaj
avriLmavis
!!!...AvriL Aşığı..!!!
!!!...AvriL Aşığı..!!!
avriLmavis

Kadın
Ruh Halim : ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Sarhos10xq5
Rep :
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Left_bar_bleue9 / 1009 / 100ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Right_bar_bleue

ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Empty
MesajKonu: ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım   ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 4:45 pm

Önce Bu Adrese Tıklıyoruz

ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Sdadbb2

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim

ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Resm41jg1mslh8

Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.

burada önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız bura mühim bir nokta

Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !!
Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .
2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.
Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demen adamlar tınlamaz sizi silerler…

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak ..

ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Iipr9

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Sdasdasdadadadia8

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak .

aLıntıdır:D
http://punk-avril-fans.yetkinforum.com/
avrilinqoliqi
...Geçerken Uğradım...
...Geçerken Uğradım...
avrilinqoliqi

Rep :
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım   ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 3:32 pm

saol iyi
avril_aleyna
...Geçerken Uğradım...
...Geçerken Uğradım...
avril_aleyna

Kadın
Ruh Halim : ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Aggres10iv4
Rütbe : RoCKeR_PrıNCesS
Rep :
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Left_bar_bleue50 / 10050 / 100ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım   ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 6:46 pm

SaOL Eski MsnNm ÇAlınMŞTı...=)
http://www.avrillavigne.forummum.com
Decode
Moderatör
Moderatör

Kadın
Ruh Halim : ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Idaree11qr4
Rütbe : KoleRAp
Rep :
ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Left_bar_bleue80 / 10080 / 100ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım   ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 12:38 am

bu adreste verdiğin resimlere dair bilgiler yok..

ÇALINAN MSNİ GERİ AL resimli anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-